Reference

Spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Podívejte se, co o mně napsali ostatní.

S přítelkyní jsme se rozhodli pro koupi společného bydlení. Na základě pozitivních recenzí jsme se ohledně vyřízení hypotéky obrátili na pana Urbana. Ten nás provedl celým procesem od výběru vhodného hypotečního produktu až po podpis hypoteční smlouvy. Jelikož jsme s hypotékou neměli žádné zkušenosti, tak velmi oceňujeme profesionální přístup pana Urbana, díky kterému to dopadlo k naší spokojenosti. Pokud bychom měli v budoucnu opět řešit hypotéku nebo i jiný finanční produkt, tak určitě víme koho oslovit.

Petr Skřivánek a Dominika Chmurčiaková
voják z povolání, kosmetička

Díky Tomovi jsem si mohla splnit svůj sen a koupit si rodinný dům. Velmi mi pomohl s vyřízením hypotéky, i když to v mé situaci nebylo vůbec jednoduché. Toma doporučuji, využívám i jeho dalších zkušeností a služeb ve finančním poradenství a vždy jsem byla spokojena s jeho profesionálním a osobním přístupem.

Lenka Bahenská
učitelka na Základní škole Boženy Němcové v Opavě

Co říct o Tomovi? Jsem rád, že se známe, kromě své skvělé osobnosti má neuvěřitelný přehled ve finančním sektoru a jeho tipy ohledně investic a realit už vydělaly peníze nejen mé rodině.

Jakub Jurček
on-line webový developer

S přístupem svého poradce jsem spokojen. Skvěle mi poradil, jak své finance nastavit pro nejefektivnější zhodnocení a pro zabezpečení svých příjmů, kdyby se mi cokoliv stalo. Rychlá domluva při jakýchkoliv potížích nebo při pojistném plnění. Jsem rád, že se o mé peníze stará někdo, kdo opravdu ví, co dělá.

Daniel Janovský
hodinový manžel

S Tomem Urbanem spolupracuji už několik let a musím říct, že je s ním vždycky skvělá domluva. Nikdy nebyl problém s vyřízením jakékoliv záležitosti (od investic po úrazové pojištění). Můžu jen doporučit, díky.

Matouš Bahenský
podnikatel ve společnosti Aqua active

Moc vám ďakujeme za vašu pomoc pri financovaní nášho nového bývania. Boli ste naozaj veľmi príjemný a ochotný. Všetko ste si s nami detailne prebrali, vysvetlili nám, mohli sme sa na vás naozaj obrátiť s čímkoľvek, čo nám nebolo jasné. Ešte raz moc ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. Je vidno, že vás vaša práca baví a že jej rozumiete.

MUDr. Silvia Šimková a Radek Šimek
lékařka ve Fakultní nemocnici Ostrava, řidič

Nejvíce na spolupráci s Tomem U. oceňuji odborné znalosti, individuální přístup, pravidelné konzultace, bezproblémovou domluvu a spolehlivost.

Štěpán Burda
koordinátor kvality

Pan Tom Urban získal moji důvěru hlavně svým proaktivním a profesionálním jednáním.
V létě 2020 jsem se konečně rozhodla, že nechci dál platit za nájem a raději budu investovat své finance do vlastního bydlení.
Zjistila jsem nabídky různých bank a udivilo mě, že nabízejí hypotéku a jiné produkty odděleně, ale už se nezabývají tím, jaké mám jistoty a jestli je to zrovna pro mě jako samoživitelku výhodné.
K mému „ukecanému“ štěstí jsem při jedné prohlídce bytu náhodou získala doporučení na pana Urbana z Broker Consulting a.s. Ještě ve stejný den jsem se rozhodla pro konkrétní byt a naše spolupráce začala bleskově on-line video konzultací, kdy jsme prošli všechny důležité otázky a informace ohledně mé finanční situace a mých potřeb.
Měla jsem vlastní představu o tom, že nechci splácet hypotéku až do důchodu a chci mít i finanční rezervu a také kvalitní pojištění. Už při další osobní schůzce pan Urban předložil návrhy a k mému údivu jsme se hned dohodli, protože nabídka byla přímo na míru dle mých požadavků. Ještě větším překvapením bylo získání nejvýhodnější hypotéky za méně než 1 měsíc, i když byly překážky a nešlo vše hladce.
Mám také zajištěné životní pojištění, které kryje všechna rizika spojená nejen s hypotékou, a to za skoro stejnou cenu pojištění, které jsem měla sjednané již předtím jen v základních bodech.
Navíc mám sjednané také pravidelné investování svých financí, díky kterým budu moci splatit hypotéku třeba dvakrát rychleji, anebo později mít na nákup pozemku či nového auta, nebo jen tak na klidnější pozdější život.
Rozhodně pana Urbana doporučuji, protože nabízí servis a služby spolehlivě a profesionálně, má hlavně přátelský přístup, umí naslouchat potřebám klienta a snaží se najít maximálně vhodné a výhodné řešení.
Jsem vděčná náhodě, že mi darovala možnost mít svého kvalitního finančního poradce, který dobře zná finanční trh a pomáhá už i mému blízkému okolí. Děkuji!

Uljana Zelinová
senior účetní ve společnosti Siemens

Jako většina z nás patřím mezi ty, kteří úplně nevěří pojišťovacím, finančním a dalším podobným konzultantům a vždy jsem se těmto službám vyhýbala. Tom Urban mě snad hned při první schůzce přesvědčil svým přátelským a profesionálním přístupem o opaku. O naše rodinné finanční poradenství se stará třetím rokem a jsme s jeho službami velice spokojeni. Veškeré naše požadavky jsou z jeho strany vyřízeny velice rychle, navíc s ochotou a příjemným vystupováním. Za jeho služby děkujeme a přejeme hodně štěstí při dalších pracovních příležitostech.

Vlaďka Schmidová
referentka na Slezské univerzitě v Opavě

Využití služeb Toma Urbana ze společnosti Broker Consulting bychom určitě doporučili. Při řešení hypotéky nám se vším poradil, ochotně vše vysvětlil a komunikace s ním byla na jedničku. I přes komplikace ze strany banky nám dokázal pomoci získat požadovaný úvěr. Těšíme se na další spolupráci.

Jan Smolka a Lenka Říhová
provozní elektrikář a laborantka